• REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

• ZAPISY DO  PRZEDSZKOLA  - ROK SZKOLNY 2024/2025

• DRODZY RODZICE !

Informujemy, że  ruszyła rekrutacja do naszego Przedszkola na nowy rok szkolny 2024/2025.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt drogą emaliową   na adres:   przedszkolepasja@vp.pl

O przyjęciu dziecka do oddziału zerowego decyduje:

-  Kolejność zgłoszenia oraz podpisanie umowy.

- Liczba miejsc jest ograniczona .

W razie pytań proszę o kontakt z panią Angeliką Pocztowską nr tel: 661 028 005

w godzinach od 14:00-15:00

Oferta edukacyjna oddziału zerowego na rok szkolny 2024/2025

• rzetelne przygotowanie do nauki szkolnej w szkole podstawowej
                • zajęcia programowe rozwijające wszechstronnie wychowanków w ramach podstawy programowej

1. Przedszkole czynne w godzinach 6.30 - 17.00

2. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która jest pełna wiedzy, kreatywności oraz pasji.

5. Własny dobrze wyposażony  plac zabaw

6. Przestronny, zaciszny ogród przedszkolny do zabaw badawczych i ruchowych na świeżym powietrzu

7. Organizowanie  wycieczek i wyjść w ramach zajęć dydaktycznych np. do lasu.

8. W przedszkolu celebrowane są urodziny każdego dziecka. Dziecko otrzymuje tort oraz  prezent.

9. Zajęcia prowadzone  są Metodą Dobrego Startu M. Bogdanowicz z wykorzystaniem pedagogiki  zabawy Klanzy i z elementami Si.

10. W przedszkolu prowadzimy zajęcia: plastyczne, techniczne, przyrodniczo-ekologiczne, teatralne, umuzykalniające oraz zajęcia z gotowania, a także eksperymentalne.

11. Organizowane są akcje charytatywne uczące dzieci wrażliwości na los innych ludzi.

12. Obchodzone są różne uroczystości okazjonalne (np. Jasełka, Dzień Babci i Dziadka,  Dzień Dinozaura, Dzień Dentysty i wiele innych).

13. Prowadzimy zajęcia z kreatywnym wykorzystaniem recyklingu.

14. W ramach czesnego odbywa się kodowanie na dywanie, spotkania z ciekawymi ludźmi

„ opłata za zerówkę  IX i X 2024 oraz imię i nazwisko dziecka.

(wpłacone przez  Państwa czesne zostanie odliczone od płatności za wrzesień

i październik).

W razie pytań proszę o kontakt z panią Angeliką Pocztowską nr tel: 661 028 005

w godzinach od 14:00-15:00

Oferta edukacyjna oddziału zerowego na rok szkolny 2024/2025

·  Czesne 350 złotych miesięcznie

· Wyżywienie - przygotowywane na miejscu smaczne, urozmaicone posiłki (śniadanie, owoce, obiad - II daniowy, podwieczorek,  II  podwieczorek:

-  11 złotych/dzień wyżywienie bez podwieczorku

-  13 złotych/dzień wyżywienie z podwieczorkiem

-  15 złotych/dzień wyżywienie z podwieczorkiem plus II  podwieczorek

• ZAPISY DO ZERÓWKI ROK SZKOLNY 2024/2025

•                                                                  DRODZY RODZICE !
              • Informujemy, że  ruszyła rekrutacja do oddziału zerowego w naszym Przedszkolu na nowy rok szkolny 2024/2025.

„ opłata za zerówkę  IX i X 2024 oraz imię i nazwisko dziecka.

(wpłacone przez  Państwa czesne zostanie odliczone od płatności za wrzesień  i październik).

Liczba miejsc jest ograniczona .

W razie pytań proszę o kontakt z panią Angeliką Pocztowską nr tel: 661 028 005 w godzinach od 14:00-15:00

Ofertą edukacyjną oddziału zerowego na rok szkolny 2024/2025

• bardzo dobrą bazę pomocy dydaktycznych
                • Angielski  (podstawa programowa ), religia , zajęcia artystyczne, szachy, angielski (dodatkowy ).

·         Czesne 350 złotych miesięcznie

·         Wyżywienie - przygotowywane na miejscu smaczne, urozmaicone posiłki (śniadanie, owoce, obiad - II daniowy, podwieczorek,  II  podwieczorek:

-  11 złotych/dzień wyżywienie bez podwieczorku

-  13 złotych/dzień wyżywienie z podwieczorkiem

-  15 złotych/dzień wyżywienie z podwieczorkiem plus II  podwieczorek

• DRODZY RODZICE !

Informujemy, że  ruszyła rekrutacja do oddziału zerowego w naszym Przedszkolu na nowy rok szkolny 2024/2025.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt drogą emaliową   na adres:   przedszkolepasja@vp.pl

Ofertą edukacyjną oddziału zerowego na rok szkolny 2024/2025

7. Organizowanie  wycieczek i wyjść w ramach zajęć dydaktycznych np. do lasu.

12. Obchodzone są różne uroczystości okazjonalne (np. Jasełka, Dzień Babci i Dziadka,  Dzień Dinozaura, Dzień Dentysty i wiele innych).

·         Czesne 350 złotych miesięcznie

·         Wyżywienie - przygotowywane na miejscu smaczne, urozmaicone posiłki (śniadanie, owoce, obiad - II daniowy, podwieczorek,  II  podwieczorek:

11 złotych/dzień wyżywienie bez podwieczorku

13 złotych/dzień wyżywienie z podwieczorkiem

15 złotych/dzień wyżywienie z podwieczorkiem plus II  podwieczorek

• ZAPISY DO ZERÓWKI NA ROK SZKOLNY 2024/2025

• DRODZY RODZICE !

Pragniemy Państwa zapoznać z ofertą edukacyjną oddziału zerowego na rok szkolny 2024/2025

Zapisy :

O przyjęciu dziecka do oddziału zerowego decyduje:

1. Kolejność zgłoszenia oraz podpisania umowy.

„ opłata za zerówkę  IX i X 2024 oraz imię i nazwisko dziecka.

( wpłacone przez  Państwa czesne zostanie odliczone od płatności za wrzesień  i październik.

W razie pytań proszę o kontakt z panią Angeliką Pocztowską nr tel: 661 028 005
            w godzinach od 14:00-15:00.

PRZEDSZKOLE W MUCHARZU

Co nas wyróżnia:

powietrzu

prezent.

9. Zajęcia prowadzone  są Metodą Dobrego Startu M. Bogdanowicz z wykorzystaniem

pedagogiki  zabawy Klanzy i z elementami Si.

teatralne, umuzykalniające oraz zajęcia z gotowania, a także eksperymentalne.

Dzień Dinozaura, Dzień Dentysty i wiele innych).

• Czesne 350 złotych miesięcznie
            • Wyżywienie - przygotowywane na miejscu smaczne, urozmaicone posiłki
              (śniadanie, owoce, obiad - II daniowy, podwieczorek,  II  podwieczorek )

-  11 złotych/dzień wyżywienie bez podwieczorku