• KRAINA KRASNOLUDKÓW

• Święto Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych świąt obchodzonychw przedszkolu.To wyjątkowy okres, gdy dziadkowie mogą spędzić czas ze swoimi największymi skarbami - wnukami, wysłuchać specjalnie wyrecytowanych przez nich wierszyków, a także otrzymać własnoręcznie wykonane przez maluchy prezenty.Nasze kochane Krasnoludki wykonały przepiękne serduszka specjalnie dla ukochanych babci i dziadków.Mamy nadzieję, że babcie i dziadkowie, którzy dostaną w prezencie te cudowne serduszka ucieszą się z prezentu i będą dumni ze swoich ukochanych wnuków.

WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM SKŁADAMY Z SERCA PŁYNĄCE ŻYCZENIA:DOBREGO ZDROWIA,DUŻO OPTYMIZMUI SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ!!!

• Grupa Słoneczka

• 18 Stycznia Słoneczka obchodziły Dzień Kubusia Puchatka. Na początek chodząc na śladach misia szukali słoików z miodem wykonując poszczególne zadania. Gdy zebrali już wszystkie słoiki uczestniczyli w zawodach, kto pierwszy zje miód z talerzyka językiem. Przyznam, że poszło im to bardzo sprawnie. Dzieci otrzymały od Kubusia Puchatka życzenia oraz krótką bajkę, by mogły przypomnieć sobie jakie przygody przeżywał sam Kubuś. Słoneczka mogły również przymierzyć strój Kubusia Puchatka.

• PRZEDSZKOLE OGŁOSZENIE

• PRZEDSZKOLE PASJA W MUCHARZU

Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek w Mucharzu informuje, że

9 zł / dzień  wyżywienie z podwieczorkiem,
               8 zł / dzień  wyżywienie bez podwieczorku.

Opłata za wyżywienie w przedszkolu :

9 zł / dzień  wyżywienie z podwieczorkiem, 8 zł / dzień  wyżywienie bez podwieczorku.

Więcej informacji oraz zapisy pod nr telefonu 661 028 005.

• Gwiazdeczki wykonały przepiękną pracę plastyczną, zwieńczającą temat stałości następstw dnia i nocy.Papierowe talerzyki wykleiły gotowymi elementami, które wcześniej wycięli z kolorowego papieru.

Dla 4 - latków było to naprawdę pracochłonne zajęcie.

Tego dnia przedszkolaki poznały także piosenkę związaną z porami dnia .

9 zł / dzień  wyżywienie z podwieczorkiem,
             8 zł / dzień  wyżywienie bez podwieczorku.

• GRUPA SŁONECZKA - WIGILIA

• 23 grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia.Słoneczka tego dnia były odświętnie ubrane i składały sobie najpiękniejsze życzenia.Następnie Przedszkolaki zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad oraz słodkości. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze.

• GRUPA GWIAZDECZKI - WIGILIA

• Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 23 grudnia. Gwiazdeczki w tym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad.

• GRUPA PROMYCZKI - WIGILIA

• Promyczki uroczyście obchodziły Wigilię w przedszkolu. Czekając na uroczystość rozmawialiśmy na temat Świąt Bożego Narodzenia. Podczas Wigilii pamiętaliśmy o tradycjach, wkładając sianko pod obrus, przygotowując dodatkowe nakrycie, czytając fragment z Pisma Świętego, dzieląc się opłatkiem oraz kolędując.

• PRZEDSZKOLE PASJA W MUCHARZU

Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek w Mucharzu informuje,że posiada wolne miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2020/2021. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wychowawczo stymuluje rozwój osobowy każdego dziecka.

• KRAINA KRASNOLUDKÓW - WIGILIA

• Od rana u Krasnoludków panowała radosna i ożywiona atmosfera. Wspaniałym momentem było wspólne kolędowanie i składanie świątecznych życzeń, a także czas wspólnego posiłku. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą za sobą radość i uśmiech dziecka.

• Promyczki nadal intensywnie pracują przed Świętami. Robią dekoracje, grają w świąteczne sudoku                      z prezentami, zrobiły piękną Szopkę Bożonarodzeniową, a także  smaki i zapachy związane ze Świętami. 🙂

• PRZEDSZKOLE W MUCHARZU

Więcej informacji oraz zapisy pod nr telefonu 661 028 005.

• W tym tygodniu wszyscy koncentrowali się na jasełkach:  ćwiczyliśmy taniec, śpiew i role małych aktorów. Mimo nawału pracy udało się nam porozmawiać o tradycjach świątecznych i tym co w święta najważniejsze czyli Narodzeniu Jezusa. By zaś tradycji stało się zadość Aniołki cały tydzień tworzyły świąteczne dekoracje, które ozdobią ich domy i salę przedszkolną.

• OGŁOSZENIE PRZEDSZKOLE

• KRAINA KRASNOLUDKÓW URODZINY ANTOSI I KAROLINKI

• Urodziny w Krainie Krasnoludków to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci.To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego świętujemy urodziny każdego dziecka.Ostatnio mieliśmy okazję świętować urodziny Antosi i Karolinki

• PRZEDSZKOLE PASJA W MUCHARZU

Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek w Mucharzu informuje,że posiada wolne miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2020/2021Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, którawychowawczo stymuluje rozwój osobowy każdego dziecka.