• Zapisy do Przedszkola na rok szkolny 2022/2023

• DRODZY RODZICE!

Przedszkole Pasja informuje, że rozpoczęła się rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/2023.

Serdecznie zapraszamy dzieci z rocznika 2019.

Zapisy oraz szczegółowa informacja pod numerem telefonu:

• KRAINA KRASNOLUDKÓW- WALENTYNKI

• 💞14 luty 💞 Dzień Przyjaźni i Dobrego Słowa w grupie  "Krasnoludki"

❤Pozwól mi świecić kiedy słońca brak.
            Być nadzieją kiedy szukasz pomocy❤Dla mnie Ty ja dla Ciebie❤
            PROSZĘ PRZEPRASZAM DZIĘKUJĘ te słowa są dobre i warto je umieć, pomogą mi siebie i ciebie rozumieć!

• KRAINA KRASNOLUDKÓW

• Świeczki się na torcie mienią,
            obok wiśnie się czerwienią, cudnie pachnie czekolada,
            skrzy się w szklankach lemoniada,
            baloniki wiszą w górze, klaun oklasków zbiera burzę,
            a to wszystko z tej przyczyny,
            SARA😍 KORNELIA😍  MALWINKA😍mają dzisiaj urodziny🥳🥳🥳

• KRAINA KRASNOLUDKÓW

• Wąska ścieżką przez las długi maszerują Krasnoludki...Dzisiaj były słoneczne igraszki Krasnoludków z jesiennymi kolorami

• Urodziny w Przedszkolu zapamięta każdy przedszkolak!

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi, a wszyscy zastanawiają się  w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność.

Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.

• Oj, dużo się działo u Promyczków.  Rozmawialiśmy o zdrowiu i zdrowym odżywianiu. Poznaliśmy różne warzywa i owoce, zrobiliśmy syrop z cebuli. Odwiedziła nas Pani z Nadleśnictwa, bawiliśmy sie figurami geometrycznymi.W piątek natomiast odbył się Dzień Papieski. Cale przedszkole wyszło przed pomnik Jana Pawła II gdzie złożyliśmy kwiaty i zapaliliśmy znicza oraz zaśpiewaliśmy Barkę. W tym dniu wzięliśmy udział w Światowym Dniu Mycia Rąk, dzieci dowiedziały się dlaczego tak ważne jest mycie rąk i jak długo należy je myć.

• Nasze 3 latki mogly przejść po specjalnie przygotowanym Leśnym Torze Sensorycznym. Tor pokonały świetnie! –takie zajęcia stymulują receptory czucia oraz pomagają w nauce utrzymywania równowagi swojego ciała 👍 A w odczuciu dziecka, to po prostu – fajna zabawa! Gratulacje za odwagę 😊

• URODZINY U PROMYCZKÓW

• W piątek odbyły się urodzinki naszych cudownych 3-latków. Dzień pełen pozytywnych emocji, zabaw i świętowania :-)
            Kochani solenizanci! Z okazji 3 urodzin składamy Wam życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości, Przyjaźni wielkich i małych, Wielu przygód niebywałych, Uśmiechu wesołego i wszystkiego, Wszystkiego najlepszego 🙂

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - PROMYCZKI

• 20 WRZEŚNIA TO DZIEŃ WYJĄTKOWY - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. PRZEDSZKOLE TO WAŻNY ETAP W ZYCIU KAŻDEGO DZIECKA.

Tego dnia organizujemy dla maluchów wspaniałe zabawy. To dzień, który  dostarcza dzieciom okazję do świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

• Spacer po lesie - prowadzenie obserwacji przyrodniczych , podawanie nazw roślin i zwierząt mijanych w czasie spaceru. Wykonanie podczas spaceru ćwiczeń usprawniających koordynację ruchową .