• POMOC DLA CENTRUM DZIECKA W YAOUNDE(KAMERUN)

• Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek w Kamerunie świadczy pomoc charytatywną od 1986 roku. W ramach tej działalności zakładają szpitale dożywiają dzieci,  tworzą żłobki, przedszkola, szkoły.
            Obecnie Siostra Kolbena Fronckiewicz z wielką determinacją realizuje projekt pomocy dla dzieci ze stołecznej dzielnicy slumsów.
            W CENTRUM DZIECKA W YAOUNDE (Kamerun) udziela pomocy najuboższym, osieroconym, porzuconym na ulicach dzieciom.

Pomoc i wsparcie Siostry jest niejednokrotnie dla nich jedyną formą pomocy, która otrzymują.

Niestety samo wielkie serce Siostry Kolbeny nie wystarcza i dlatego zwracamy się do Państwa z wielką prośbą o wsparcie.

Bardzo potrzebujemy kaszki i mleka w proszku, są to produkty niezbędne dla tych dzieci. Niejednokrotnie jest to dla nich jedyny ciepły posiłek na jaki dzięki Państwa pomocy dzieci mogą liczyć jedynie 2 razy w tygodniu.

Dary dla dzieci można przynosić do dnia 3 października.
            Już 5 października wszystkie produkty zostaną wysłane kontenerem
            z Wrocławia do potrzebujących dzieci

Kolejny raz bardzo liczymy na Państwa pomoc.
            Z góry dziękujemy za wsparcie i dobre serce!!!

• KRAINA KRASNOLUDKÓW

• ​​​​​​​

🍁DZIEŃ JESIENI🍂 u Krasnoludków

🌻Jesień na paluszkach