• GRUPA PROMYCZKI - DZIEŃ KOBIET

• Dziś Święto KobietTak się dzień zaczynaŻe każda dziewczynkakwiatek w ręku trzyma !

W naszym przedszkolu Dzień Kobiet obchodzony jest co roku. Staramy się, aby był to dzień niezapomniany,
            w szczególności dla wszystkich małych dam. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy składali najlepsze życzenia dziewczynkom, a każda z nich otrzymała przepiękne kwiaty.

To był naprawdę wyjątkowy dzień dla wszystkich kobiet w naszym przedszkolu.

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń.

Niech każdy dzień będzie dla Was wyjątkowy!

• GRUPA GWIAZDECZKI - DZIEŃ KOBIET

• 8 marca to bardzo wyjątkowy dzieńw roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, te duże i te małe.W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom.Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień.Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia i promienny uśmiech .

• KRAINA KRASNOLUDKÓW - DZIEŃ KOBIET

• Dzień kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj jest Święto Kobiet” – tak śpiewały dzisiaj nasze maluchy, aby uczcić jakże radosne święto wszystkich kobiet – zarówno tych dorosłych, jak i małych .Wszystkim w tym dniu dopisywały świetne humory, a na końcu dzieci tańczyły w parach w rytm piosenek dziecięcych z okazji Dnia Kobiet.

• GRUPA ANIOŁKI - DZIEŃ KOBIET

• "Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech każdy się dowie, że dzisiaj Święto Dziewczynek.... ".

Od najmłodszych lat uczymy naszych milusińskich celebrować takie uroczystości. W ten sposób chłopcy uczą się szacunku do kobiet i do ich pracy. Panowie z grup Aniołki i Gwiazdeczki przy pomocy nauczycielek sprawili dziewczynkom ogromną przyjemność i zrobili gofry. Następnie służąc męskim ramieniem obsłużyli koleżanki i poczęstowali swymi wypiekami. Sądząc po minach naszych Pań, każda czuła się dzisiaj wyjątkowa i doceniona

• GRUPA ANIOŁKI - DZIEŃ DENTYSTY

• Dzień Dentysty w grupie Aniołków!Dzieci oswajały dzisiaj swoje lęki, wysłuchały opowiadania o Julce i bolącym ząbku, a potem ćwiczyły prawidłowe szczotkowanie i nitkowanie zębów. Liczyły i układały ząbki, podawały ich nazwy i segregowały jedzenie, które jest dobre dla zębów, a które im szkodzi. Na koniec wykonały pracę plastyczno-techniczną.

• Temat tygodnia u Aniołków to wielka wyprawa. Zaczęliśmy z przytupem od wyprawy Wikingów. Na draggarach wyruszyliśmy w nieznane, by żeglowaći odkrywać nowe miejsca, a po powrocie tańczyć z radości. Kolejnym celem była wyprawa w góry, wiemy jak spakować plecak, by było wszystko co potrzebne. Wiemy co to karimata, kompas i dlaczego zapałki warto włożyć do woreczka foliowego! W piątek czeka nas wyprawa do dentysty...ciekawe czy będzie równie miła i ciekawa jak te poprzednie...

• Monitor interaktywny - nowa jakość - nowa technologia w naszym przedszkolu.

Dzisiaj Gwiazdeczki miały okazję do świetnej zabawy.Korzystając z monitora interaktywnego dzieci mogły pisać, rysować, malować, zaznaczać, podkreślać, na każdym wyświetlonym na ekranie obrazie. Dzięki takiej właśnie zabawie dzieci przyswajają wiedzę bez przekonania, że zajęcia są monotonne i nieciekawe.

Dzieci posługując się palcem na dotykowym ekranie, zyskują sprawność manualną, koncentrują uwagę i doskonalą umiejętności motoryczne, poprzez widzenie tego co powstaje na ekranie.