• GRUPA SŁONECZKA - WIGILIA

• 23 grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu jeden z najpiękniejszych dni w roku – Wigilię Bożego Narodzenia.Słoneczka tego dnia były odświętnie ubrane i składały sobie najpiękniejsze życzenia.Następnie Przedszkolaki zasiadły do pięknie przystrojonych stołów, na których czekał świąteczny obiad oraz słodkości. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek.Czas upłynął w bardzo miłej, serdecznej atmosferze.

• GRUPA GWIAZDECZKI - WIGILIA

• Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończył się wspólną wigilią, która odbyła się 23 grudnia. Gwiazdeczki w tym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad.

• GRUPA PROMYCZKI - WIGILIA

• Promyczki uroczyście obchodziły Wigilię w przedszkolu. Czekając na uroczystość rozmawialiśmy na temat Świąt Bożego Narodzenia. Podczas Wigilii pamiętaliśmy o tradycjach, wkładając sianko pod obrus, przygotowując dodatkowe nakrycie, czytając fragment z Pisma Świętego, dzieląc się opłatkiem oraz kolędując.

• PRZEDSZKOLE PASJA W MUCHARZU

Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek w Mucharzu informuje,że posiada wolne miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2020/2021. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która wychowawczo stymuluje rozwój osobowy każdego dziecka.

• KRAINA KRASNOLUDKÓW - WIGILIA

• Od rana u Krasnoludków panowała radosna i ożywiona atmosfera. Wspaniałym momentem było wspólne kolędowanie i składanie świątecznych życzeń, a także czas wspólnego posiłku. Uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ponieważ tego typu spotkania niosą za sobą radość i uśmiech dziecka.

• Promyczki nadal intensywnie pracują przed Świętami. Robią dekoracje, grają w świąteczne sudoku                      z prezentami, zrobiły piękną Szopkę Bożonarodzeniową, a także  smaki i zapachy związane ze Świętami. 🙂

• PRZEDSZKOLE W MUCHARZU

Więcej informacji oraz zapisy pod nr telefonu 661 028 005.

• W tym tygodniu wszyscy koncentrowali się na jasełkach:  ćwiczyliśmy taniec, śpiew i role małych aktorów. Mimo nawału pracy udało się nam porozmawiać o tradycjach świątecznych i tym co w święta najważniejsze czyli Narodzeniu Jezusa. By zaś tradycji stało się zadość Aniołki cały tydzień tworzyły świąteczne dekoracje, które ozdobią ich domy i salę przedszkolną.

• OGŁOSZENIE PRZEDSZKOLE

• KRAINA KRASNOLUDKÓW URODZINY ANTOSI I KAROLINKI

• Urodziny w Krainie Krasnoludków to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci.To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego świętujemy urodziny każdego dziecka.Ostatnio mieliśmy okazję świętować urodziny Antosi i Karolinki

• PRZEDSZKOLE PASJA W MUCHARZU

Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek w Mucharzu informuje,że posiada wolne miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2020/2021Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, którawychowawczo stymuluje rozwój osobowy każdego dziecka.

Więcej informacji oraz zapisy pod nr telefonu 661 028 005.

• Promyczki zaczęły pełną parą przygotowywać się do Świąt Bożego Narodzenia.Pomogły w dekoracjach sali: zrobiły piękny łańcuch świąteczny, wykonały dekoracje z masy solnej na choinkę, a następnie ją ubrały.
            Przygotowały także świąteczną girlandę.

Miały możliwość ułożenia świątecznych puzzli, a następnie odczytanie haseł, które powstały.
            Rozmawialiśmy też o ważnej wartości, jaką jest życzliwość.

Dzieci lubią zimowe zabawy na świeżym powietrzu – potrafią lepić kule śniegowe, a także rzucać śnieżkami do celu.Hartujemy organizm, ale też doskonalimy samodzielność podczas zmieniania ubrań.

• GRUPA SŁONECZKA URODZINY

• U Słoneczek odbyły się urodziny dzieci. Przedszkolaki odśpiewały tradycyjne 100 lat i złożyły życzenia. Wszystkim dzieciom życzymy wszystkiego dobrego oraz nieustającego uśmiechu każdego dnia 😉

• PRZEDSZKOLE PASJA W MUCHARZU

Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Pasjonistek w Mucharzu informuje, że posiada wolne miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2020/2021.