• Co nas wyróżnia?

• 1. Przedszkole czynne w godzinach 7-17.

2. Wyróżnia przedszkole wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która jest pełna wiedzy, kreatywności oraz pasji.

3. W przedszkolu obecna jest opieka specjalistów: logopedy, psychologa,pedagogów oraz oligofrenopedagogów.

4. Przedszkole wyróżnia również świetna lokalizacja znajdująca się blisko lasu.

5. Przedszkole posiada własny plac zabaw oraz ogród blisko natury.

6. Organizowane są wycieczki, wyjścia w ramach zajęć dydaktycznych np. na pocztę, straż.

7. W przedszkolu celebrowane są urodziny każdego dziecka. Dziecko otrzymuje tort oraz prezent.

8. Zajęcia prowadzone Metodą Dobrego Startu M.Bogdanowicz oraz  z wykorzystaniem pedagogiki zabawy Klanzy i z elementami Si.

9. W przedszkolu są również zajęcia plastyczne, techniczne, przyrodniczo-ekologiczne, teatralne, a także eksperymentalne.

10. Wyróżniające w przedszkolu są zajęcia umuzykalniające oraz zajęcia z gotowania.

11. Organizowane są akcje charytatywne uczące dzieci wrażliwości na los innych ludzi.

12. Obchodzone są w przedszkolu różne uroczystości okazjonalne (np. Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dinozaura, Dzień Dentysty i wiele innych).

13.  W przedszkolu odbywają sie zajęcia z kreatywnym wykorzystaniem recyklingu.

14. W ramach czesnego odbywa się kodowanie na dywanie, spotkania z ciekawymi ludźmi( np. górnik, strażak, policjant, dentysta).

15. W ramach czesnego odbywają się zajęcia z języka angielskiego, zajęcia rytrmiczne oraz religia.

16. Za dodatkową opłatą odbywają zajęcia taneczne, sportowe oraz dogoterapia.