• Co nas wyróżnia?

• 1. Przedszkole czynne w godzinach 6.30-17.00

2. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która jest pełna wiedzy, kreatywności oraz pasji.

3. W przedszkolu obecna jest opieka specjalistów: logopedy, psychologa, pedagogów oraz oligofrenopedagogik.

4. Przedszkole wyróżnia również świetna lokalizacja znajdująca się blisko lasu.

5. Przedszkole posiada własny plac zabaw oraz ogród blisko natury.

6. Organizowane są wycieczki, wyjścia w ramach zajęć dydaktycznych np. na pocztę, straż.

7. W przedszkolu celebrowane są urodziny każdego dziecka. Dziecko otrzymuje tort oraz prezent.

8. Zajęcia prowadzone Metodą Dobrego Startu M. Bogdanowicz oraz  z wykorzystaniem pedagogiki zabawy KLANZY i z elementami Si.

9. W przedszkolu są również zajęcia plastyczne, techniczne, przyrodniczo-ekologiczne, teatralne, a także eksperymentalne.

10. Wyróżniające w przedszkolu są zajęcia umuzykalniające oraz zajęcia z gotowania.

11. Organizowane są akcje charytatywne uczące dzieci wrażliwości na los innych ludzi.

12. Obchodzone są w przedszkolu różne uroczystości okazjonalne (np. Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dinozaura, Dzień Dentysty i wiele innych).

13.  W przedszkolu odbywają się zajęcia z kreatywnym wykorzystaniem recyklingu.

14. W ramach czesnego odbywa się kodowanie na dywanie, spotkania z ciekawymi ludźmi (np. górnik, strażak, policjant, dentysta).

15. W ramach czesnego odbywają się zajęcia z języka angielskiego, zajęcia rytmiczne oraz religia.

16. Za dodatkową opłatą odbywają zajęcia taneczne, sportowe oraz Dogoterapia

• Dlaczego my?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatu
        • Wykwalifikowani i sympatyczni pracownicy
        • kochamy nasze dzieci a one kochają naukę i zabawę w naszym przedszkolu
        • Zorientowani na sport
        • W zdrowym ciele, zdrowy duch!